Balkan Ninnisi’nin Ertan’ı Emre Bey kimdir? Emre Bey kaç yaşındadır?

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan ve ilerleyen vakitlerde reyting birincisi olacak olan Balkan Ninnisi’nde yer alan Ertan karakterini oynayan Emre Bey’in hayatı merak edildi. Balkan Ninnisi’nin Ertan’ı Emre Beyefendi kimdir? Emre Beyefendi kaç yaşındadır?

Makedonya’da çekimlerine başlanan Balkan Ninnisi dizisinde Ertan karakterini oynayan Emre Bey’in yaşını duyan hayranları şaşırdı. Türk bir ailenin oğlunu oynayan Emre Beyefendi, 2016 yılında İsmi Efsane dizisiyle tanındı.

emre bey

Daha sonra Sol Yanım dizisinde yan başrol olan Emre Beyefendi kısa müddette hayran kitlesini ikiye katladı. Toplumsal medyada 724K takipçisi olan Emre Beyefendi hakkında merak edilenleri derledik. 

emre bey

EMRE BEYEFENDİ KİMDİR?

1997 yılının 28 Şubat’ında dünyaya gelen Emre Beyefendi, aslen İzmir’lidir. Ancka doğma büyüme İstanbul’u olan Beyefendisi şimdi lise yıllarında oyunculuk hayatına başladı.

EMRE BEY

Çeşitli projelerde yer alan oyuncu asıl çıkışını ise Balkan Ninnisi’ndeki performansıyla yakalayacağı düşünülüyor. 178 uzunluğundaki oyuncu 70 kilodur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECKE GÖRÜNTÜ;

Rapçi Uzi’ye konser sırasında saldırı!