Basından uzak mutlu Atiye’nin kızının hiperaktivite sorunu var!

Magazin gündeminden uzakta yaşamayı tercih eden Müzikçi Atiye, birinci defa özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. Başarılı müzikçi magazinden uzak kalmak için gayret sarf etmediğini ancak kaldığı yerlerin basından uzak olduğunu belirtirken, kızının hiperaktif olduğunu belirtti.

Ünlü müzikçi Atiye, daha evvel sessiz sedasız 2018 yılında prodüktör ve müzik direktörü olan Erol Sebebci ile Almanya’da nikah masasına oturmuştu. Yeniden tıpkı sessizlikte dünyaya getirdiği kızı Ferah Feza ismindeki kızını 2019 yılında kucağına alarak annelik hissini tatmıştı.

atiye ve eşi erol sebebci

“BASINDAN UZAKTA MUTLU”

Hem toplumsal medya hesabını etkin kullanmayan, hem de magazin gündeminden uzakta kalmayı tercih eden başarılı müzikçi Atiye, kızını gözlerden uzakta büyütmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla gündeme oturan müzikçi, basından uzak kalmak için bilhassa bir efor sarf etmediğini ancak basından uzak bir yerde yaşadığını belirtti. Kalabalıklarla ortası uygun olmayan Atiye, bu sessiz hayatından da memnuniyet duyduğunu lisana getirdi.

atiye kızı ferah feza

“YERİNDE SIKINTI DURUYOR”

Özel hayatına dair olağanda açıklama yapmaktan kaçınan Atiye, kızı ile ilgili çok hiperaktif bir çocuk olduğunu lisana getirirken “Yerinde sıkıntı duruyor, ben bile birlikte fotoğraf çekerken zorlanıyorum.” açıklamasında bulundu.