Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın kızı son haliyle şaşkına çevirdi!

Ünlü model Demer Şener’in basketbolcu İbrahim Kutluay ile evliliğinden olan kızı İrem Kutluay’ın son hali görenleri şaşkına çevirdi. Evvelki gün Etiler’de bir AVM’de objektiflere yansıyan anne-kız basın mensuplarından gelen soruları yanıtladı.

Basketbolcu İbrahim Kutluay ile 2005 yılında nikah masasına oturup 2018 yılında yollarını ayıran ünlü model Demet Şener, kızları İrem Kutluay ile evvelki gün Etiler’de bir AVM’de görüntülendi. Daha 16 yaşında olan Kutluay’ın hoşluğu dikkatlerden kaçmazken annesinin uzunluğunu geçmesi görenleri şaşkına çevirdi. Öte yandan anne-kız ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

Anne kız bir avmde görüntülendi

“BOYUNU BBASINDAN HOŞLUĞUNU ANNESİNDEN ALMIŞ”

Etiler’de bir AVM’de alışveriş yapan anne-kız karşılarında basın mensuplarını görünce objektiflere poz verdi. Mağazaları dolaşarak birlikte toplumsal bir aktivitede bulunan ünlü model ve kızı, gelen soruları yanıtlarken Şener, “Her şey yolunda. Önümüzdeki haftalarda tatile çıkacağız” dedi.

Demet Şener ve kızı İrem Kutluay

Geçtiğimiz hafta toplumsal medya hesabından kızının doğum gününü kutlayan Şener’in paylaşımı kısa müddette beğeni yağmuruna tutulurken birtakım kullanıcılar tarafından, “Boyunu babasından, hoşluğunu annesinden almış” üzere yorumlar yaptı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ceyda Ateş hoş gözlü kızı Talia’yı paylaştı! Toplumsal medyada ilgi odağı oldu