Funda Arar’dan inanılmaz performans! 2,5 saatte 41 şarkı söyledi

Türk pop müziğinin en güçlü bayan seslerinden biri olan Funda Arar, bayramın ikinci günü Kıbrıs’ta verdiği performansla takdir topladı. Ünlü müzikçi tam 2,5 saatte 41 müzik seslendirdi.

47 yaşındaki Türkiye’nin en güçlü seslerinden biri olan Funda Arar, magazin gündemlerinden uzakta yaşamayı tercih eden isimler ortasında yer alıyor. Ünlü müzikçi yalnızca işi ve yeteneğiyle konuşulmayı seçerken, muvaffakiyetten muvaffakiyete imza atmayı da ihmal etmiyor.

funda arar

“2,5 SAATTE 41 MÜZİK SÖYLEDİ”

Bayramın ikinci günü Kıbrıs’ta müziklerini seslendirmek için sahne alan Arar, gerek kostüm seçimi gerekse takdir toplayan kelam ve tabirleriyle dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Konser boyunca 2,5 saatte 41 müzik seslendirerek alkış alan müzikçi, bir yandan da türkülerle insanları coşturdu.

funda arar

“SPORA ÖZEL İLGİM VAR”

Konser öncesi basın mensuplarıyla muhabbet etmekten çekinmeyen Arar “Kendimi yenilemeyi, kendi üslubumu ve çizgimi bozmadan yenilikçi işler yapmayı seviyorum” sözlerini kullandı. Muhabirlerin “Şarkıcı olmasaydınız hangi meslekle ilgilenirdiniz?” sorusuna yanıt veren Arar “Muhtemelen spor akademisine giderdim zira spora özel ilgim vardı” karşılığını verdi.

funda arar

“TÜRKÜLERİ YAŞATMALIYIZ”

Musa Eroğlu için hazırlanan tribute albümünde ‘Yare Söyleme’ isimli yapıtı seslendiren sanatçı Funda Arar “Türküleri çok severim ve repertuvarımda da kesinlikle yer veririm. Türküleri yaşatmalıyız” tabirlerini kullandı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Namaz kılan babasının kucağından inmedi!