Kasaba Doktoru 12. bölüm fragmanı yayınlandı! Kasaba Doktoru’nun konusu nedir?

TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kasaba Tabibi güçlü oyuncu takımıyla her kısmıyla izleyiciden tam not alan Kasaba Doktoru’nun 12. kısım fragmanı yayınlandı. Kasaba Doktoru’nun 12. kısmında neler olacak? İşte Kasaba Doktoru’nun 12. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kasaba Tabibi her kısmıyla heyecanlandırmaya devam ediyor. Çarpıcı öyküsü ve güçlü oyuncu takımıyla izleyiciyi ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru’nun başrollerinde Sinan Albayrak, Ozan Akbaba, Vildan Atasever üzere sevilen isimler yer alıyor.

TRT 1’in ekranlarının sevilen dizisi Kasaba Doktoru’nun 12. kısım fragmanı yayınlandı. Yalçın’ın Ömer’e karşı yaptığı uygunluğun altında ne var? Kasaba Hekimi 12. kısmıyla 24 Haziran Cuma günü saat 20.00‘de TRT 1 ekranlarında.

KASABA HEKİMİ 12. KISIM FRAGMANI

Kasaba Hekimi 12. kısım fragmanıyla sabırsızlandırdı. İşte Kasaba Doktoru’nun 12. kısım fragmanı…

Kasaba Tabibi Ömer

KASABA DOKTORU’NUN 11. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Hakan ve grubu, Erol’un ameliyatı ile ilgili çalışmalara devam ederken acilde yaşanan Mers paniği tüm planları alt üst eder. Hakan ve Leyla dışarıda kalırken, Mine ve Ömer karantinaya girmek zorunda kalır. Leyla, Erol’un ameliyatında asistan olma bahtını riske atarak Ömer’i tedavi etmek için acile girer. Bu sırada Yalçın ve takımı de boş durmamaktadır. Yalçın, Erol dahil olmak üzere herkesi büyük bir düşünceye sokacak planını devreye sokar.

Kasaba Hekimi Yalçın

KASABA DOKTORU’NUN BİRİNCİ TANITIM FRAGMANI

KASABA DOKTORU’NUN KADROSU

Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün‘ün oturduğu Kasaba Doktoru’nun senaryosu İlker Aslan ve Barış Erdoğan kaleminden çıkıyor. Başrollerinin yanı sıra dizi ekibinde Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş, Özgün Karaman, Barış Yıldız, Sinan Demirer üzere başarılı isimler yer alıyor.

Kasaba Hekimi kadrosu

KASABA DOKTORU’NUN KONUSU

“Dr. Romantic” isimli Kore üretiminden uyarlanan dizide, babasını kaybettikten sonra tabip olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Hakan’ın (Ozan Akbaba) kente uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesi ele alınıyor.

Hakan Hoca, Ömer ve idealist tabip Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir ortaya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç hekimin azimli çabası gözler önüne serilecek.

Sinan Albayrak

KASABA TABİBİ HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Doktorların hayat kıssalarını ve mesleksel zorluklarını husus alan Kasaba Doktoru, her Cuma saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Buket Aydın yeni reklam sinemasıyla resmen servet kazandı