Köpeğini karıştırdı, 4 ay boyunca yanlış köpekle yaşadı

Köpekler, beşerler için en dost canlısı varlıklar ortasında değerli bir yere sahip. Peki, o çok sevdiğiniz köpeğinizi karıştırmanız mümkün mü? Görünüşe nazaran evet…

Bir bayan, bir karışıklığın akabinde 4 ay boyunca yanlış köpekle yaşadığını itiraf etti. Köpeğin sahibi, “Tam 4 aydır bu köpeğe bakıyorum ve onu seviyorum. Köpeğime tıpatıp benziyor, lakin benim Emma’m değil” diyor.

Olay bir köpek kuaföründe gerçekleşmiş. Reddit’te durumu açıklayan ismini paylaşmak istemeyen bir bayan, Alman çoban köpeğini kuaföre götürdükten sonra bir öteki köpek ile karıştırmış ve köpeği olduğu düşündüğü köpeği konutuna getirmiş. Lakin bir müddet sonra durumu fark etmeye başlayan bayan, köpeğinin daha agresif olduğunu ve tanıdığını düşündüğü insanları tanımadığını anlamaya başlamış. Ardından ise bundan nitekim emin olduktan sonra devayı yeniden birebir kuaföre gitmekte bulmuş. Bir biçimde köpeğin ailesine ulaşan bayan, 4 aydır baktığı köpeğin isminin Ayı olduğunu ve sahipleri tarafından daha agresif yetiştirildiğini öğrenmiş.

Köpeğini geri aldığı için çok keyifli olduğunu da söyleyen bayan, yaşadığı bu durum karşısında sarsıldığını söz ederken, köpek sahiplerine a dikkatli olmaları davetinde bulunuyor.