Teoman’dan servet değerinde anlaşma! Ünlü markanın reklam yüzü olacak

Rock müziğin en çok bilinen isimlerinden biri olan Teoman, değerli bir markanın reklam yüzü olmak için el sıkıştı. Ünlü müzikçi aldığı fiyatla dudak uçuklatırken, alacağı parayı yatırım maksatlı kullanacağını da belirtti.

Ünlü rock müziğin sevilen ismi Teoman, “Paramparça”, “Gönülçelen”, “Sinek Valesi” üzere paraları tüm Türkiye’nin aklına kazımayı başarmıştı. Ünlü müzikçi şimdilerde verdiği konserler dışında bir firma ile reklam muahedesi yaptığı öğrenildi.

teoman

GÖZLÜK VE SAAT REKLAMLARINDA UZUNLUK GÖSTERECEK

Bir markanın yüzü olmak için firma ile el sıkışan Teoman, alacağı fiyatla hayretlere düşürdü. 17 milyon TL alacağı mutlaklaşan Teoman’ın gözlük ve saat reklamıyla halka yüzünü göstereceği belirtildi. Ünlü müzikçi buradan kazandığı parayı ise yatırım gayeli kullanacağının haberini verdi.

teoman ve kızı zeyno

TÜM YATIRIMINI KIZI İÇİN YAPIYOR

Kızının geleceğini düşündüğünü belirten Teoman, kendi oturduğu meskenin yakınlarında Cihangir bölgesinden mesken bakmaya başladı. Kızı Zeyno’nun geleceğini düşündüğünü açıklayan Teoman, bundan sonra yalnızca kızının geleceği için çalışacağının da altını çizdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Behzat Ç. ekranlarda fırtına estirecek! Birinci tanıtımı yayınlandı