Behzat Ç. ekranlarda fırtına estirecek! İlk tanıtımı yayınlandı

2010 ve 2013 yılları ortasında Star TV ekranlarında izleyenlerle buluşan fenomen dizi “Behzat Ç.” yeni dönemiyle geri dönmeye hazırlanıyor. Yakın vakitte BluTV’de izleyenlerle buluşacak olan “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi”nden birinci tanıtım geldi.

Türk televizyonlarının unutulmaz polisiye dizisi Behzat Ç. yakın vakitte BluTV ekranlarında izleyenlerle buluşacak. Heyecanla beklenen imal için geri sayım devam ederken, “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi”nden birinci tanıtım geldi. BluTV’nin toplumsal medya hesabından yapılan paylaşımda “Bu karanlık kentte kimse seni duymazsa biz tekrar de duyarız la. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Öyküsü, yakında BluTV’de!” ifadeleri kullanıldı.

NE OLMUŞTU?

Bir devrin en sevilen üretimlerinden biri olarak karşımıza çıkan Behzat Ç. yayınlandığı periyot ve sonrasında reyting rekorları kırarak geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştı. 

Behzat Ç

Dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, dizinin üçüncü sefer ekranlara geleceğini müjdeleyerek Behzat Ç. hayranlarını heyecanlandırdı. “Ufak tefek yeni takımımız da olacak. Bizi ikna etmek hiç sıkıntı değil” diye konuşan Beşikçioğlu “Yazılı bir metin içerisinde gördüğünüz vakit öyküyü, o sizi etkiliyorsa bütün sanatkarlar için yeterlidir” sözlerini kullandı.

Behzat Ç geri dönüyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Rapçi Uzi’ye konser sırasında saldırı! Terk etti…