Berna Laçin’in kızını ağlatan basketbolcu

Fenerbahçe Beko’nun efsane isimlerinden Jan Vesely Fenerbahçe’den ayrıldığını açıkladı. Çekyalı oyuncu veda iletisinde, “Bu kelamları yazmak benim için çok güç. 8 yıl sonra seyahatimiz sona eriyor. Fenerbahçe her vakit kalbimin derinliklerinde olacak. İstanbul ve Fenerbahçe, her vakit benim konutum olacak” diye yazdı.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Ünlü oyuncu Berna Laçin’in kızı Ada, Çekyalı basketbolcunun bu ayrılık iletisinden sonra gözyaşlarını tutamadı.

FENERBAHÇE BEKO’DAN AÇIKLAMA

Fenerbahçe Beko, Çek basketbolcu Jan Vesely ile yolların ayrıldığını açıkladı ve deneyimli oyuncu için bir teşekkür paylaşımında bulunarak:

“2014-15 döneminden bu yana formamızı giyen ve bu süreçte elde ettiğimiz tarihi muvaffakiyetlerin en değerli mimarlarından biri olan Jan Vesely ile yollarımız ayrılmıştır. Bedelli atletimiz, sona eren kontratının yenilenmesi için uzun müddettir devam eden görüşmelerin akabinde mesleğinde yeni bir maceraya atılmak istediğini Kulübümüze iletmiştir. Formamızı giydiği müddet boyunca ekip kimliğimizin en kıymetli kesimlerinden biri olan ve Fenerbahçe Beko’nun sembol isimlerinden biri haline gelen Jan Vesely, ismini Fenerbahçe basketbol tarihine altın harflerle yazdırmıştır. Değerli atletimizin Fenerbahçe basketboluna yaptığı katkılar, topluluğumuz tarafından hiçbir vakit unutulmayacak ve Ülker Spor ve Aktiflik Salonu, Vesely’i her vakit en içten biçimde ağırlamaya devam edecektir. Fenerbahçe basketbolunun unutulmazları ortasındaki yerini çoktan almış olan Jan Vesely’e, Kulübümüze katkıları için teşekkür eder, mesleğinin yeni sayfası için kendisine muvaffakiyetler dileriz. Jan Vesely, unutma ki formamıza iz bırakanlar unutulmazlar…”