Çalışanların Yüzde 98’ini İyi Hissettiren Şirket

Küresel lojistik ve nakliye hizmetleri sağlayıcısı ATA Freight, Türkiye operasyonuyla Greate Place to Work yani ‘Harika İşyeri Sertifikası’nı almaya hak kazandı. Yapılan ankete nazaran CET Freight Türkiye çalışanlarının yüzde 98’i, “Şirkete geldiğimizde çok âlâ karşılandık ve çok uygun hissettiki” dedi. CET Freight Türkiye, 6 ülkede kendi operasyonuyla faaliyet gösteren, tüm dünyada lojistik ve nakliye hizmetleri sunan CET Freight bünyesinde kelam konusu sertifikayı alan birinci ülke oldu.

Great Place to Work Enstitüsü, 1992’den bu yana gerçekleştirdiği milyonlarca çalışanın geri bildirim anketiyle en düzgün patronları belirliyor. Yapılan tahlillerle, hak kazanan şirketlere ‘Great Place to Work’ (Harika İşyeri Sertifikası) veriliyor.

Bu yıl birinci sefer ‘Harika İşyeri Sertifikası’na başvuran CET Freight Türkiye, gerekli kriterleri sağlayarak 2022-2023 devri için sertifikalı oldu. Anket sonuçlarına nazaran CET Freight Türkiye’nin aldığı en yüksek skor ‘karşılama’ konusundaydı. Anket sonucuna nazaran çalışanların yüzde 98’i ‘Şirkete geldiğimizde çok uygun karşılandık ve kendimizi çok yeterli hissettik’ dedi.

ATA Freight Türkiye Genel Müdürü Erkan Aksoy, ödül hakkında şöyle konuştu: “Söz konusu sertifika çalışanlarımızın bağlılığı konusunda bizlere gurur verdi. CET Freight Türkiye olarak iş gücümüzü büyük bir güç olarak görüyoruz. Kurumlarda muvaffakiyetin çalışan memnunluğu ve bağlılığıyla birlikte geldiğini biliyor ve bu şuurla çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

Basın bülteninden derlendi.