Ceren Benderlioğlu ile oyuncu eş Emir Benderlioğlu’ndan mutlu evlilik sırları!

Daha evvel “İçimizdeki Ateş” dizisinde avukat Tülin’i oynayan oyuncu Ceren Benderlioğlu, kendi üzere oyuncu eşi Buyruk Benderlioğlu ile özel bir röportaj verdi. Röportajında memnun evliliklerinin sırlarını ortaya koyarken kızları Ziya’nın memnunlukları da kameraya yansıdı.

Geçtiğimiz günlerde bir gazete için röportaj veren oyuncu çift Buyruk ve Ceren Benderlioğlu, 2010 yılında nikah masasına oturarak sonrasında kızları Ziya’yı kucaklarına alarak evliliklerini taçlandırmıştı. Toplumsal medyada çok fazla takip edilen oyuncu çift, memnun evliliklerinin tüyolarını insanlara açıklamaktan çekinmedi.

emir benderlioğlu ve ceren benderlioğlu

“SIKICI BİR AİLE YAPIMIZ YOK”

Bayramda büyüklerini ziyaret edip, geleneklerini kızlarına da aşılamaya çalıştıklarını belirterek başladıkları cümlede “Birlikte çok eğlenen bir aileyiz” açıklamasında bulunan Buyruk Benderlioğlu meskende otoritenin eşi Ceren’de olduğunu belirtti. Buyruk Benderlioğlu “Ceren’in verdiği bütün kararları onaylama otoritesiyim” ifadelerini kullandı. Samimi halleri ve güleç yüzleriyle dikkatleri üzerine çeken çift, muhabbetin sonralarında güçlerini daha da arttırdı.

emir benderlioğlu ve ceren benderlioğlu

“İŞİMİZİ KONUTA TAŞIMIYORUZ”

Öncelikle gençlere adalet ile ilgili prensiplerinden ve hiç bir vakit kendi karakterlerinden ödün vermemeleri gerektiğini belirten Ceren Benderlioğlu “Gençler hiç bir vakit hiçbir şartta karakterlerinden ödün vermeden hareket etmeli” açıklamasında bulundu. İki oyuncu eşin konutunun memnunluğu için konuşan Benderlioğlu “Evde anne-baba olarak o kadar büyük sorumluluklarımız var ki, çok büyük bir sorun olmadıkça meskende iş konuşmamayı tercih ediyoruz. Bence dünya üzerindeki hiçbir aile, iş ile ilgili sorunları meskende bulandırmamalı…” biçiminde açıkladı.

emir benderlioğlu ve ceren benderlioğlu

“ÖZÜMÜZÜ KAYBETMİYORUZ”

Evlilikte 12. yıllarını dolduran çift “Sadece işimiz ile ilgili hususlarda göz önünde olmayı seçtiğimiz ve işimiz ile aile kavramını karıştırmamaya itina gösterdiğimiz için süreci yönetmemiz daha kolay oluyor. Bana nazaran bizim yaptığımız işin bir getirisi olan şöhreti, özel hayatımıza yansıtmadığımız ve özümüzü kaybetmediğimiz sürece rastgele bir sorun muhtemel değil.” sözleriyle takdir topladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Namaz kılan babasının kucağından inmedi!