Evlilik kararı alan Müge Anlı’nın nikah tarihi belli oldu!

Sunucu Müge Anlı evleneceğini duyurarak toplumsal medyada gündem oldu. Şinasi Yüzbaşıoğlu’yla evleneceğini duyuran Müge Anlı, geçtiğimiz hafta kına gecesi yaptığı ve yalnızca yakın dostlarının katıldığı haberi gelmişti. Ünlü sunucunun nikah masasına oturacağı tarih muhakkak oldu.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Canlı yayında İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyuran Müge Anlı’ya sürpriz kına gecesi düzenlendi. Başarılı sunucu geçtiğimiz hafta sonu kına gecesi yaptı. Kınaya Zahide Yetiş, Zuhal Topal ve Şebnem Bursalı üzere Anlı’nın sonlu sayıda arkadaşı katıldı.

Müge Anlı, yaptığı açıklamada şu tabirlere yer vermişti:

“Sizleri de çok keyifli edeceğine inandığım haberi birinci ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Fakat keyifli olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu.”

İŞTE MÜGE ANLI’NIN NİKAH TARİHİ:

Müge Anlı

Yakın dostları Zahide Yetiş ve Zuhal Topal’ın da katıldığı bir kına gecesi yapan Müge Anlı, 25 Haziran Cumartesi günü nikah masasına oturacak. Çift, aile ortasında gerçekleşecek sade bir merasim ile evlenecek.