Gerçeği DNA testi çıkaracak: Gelin ve damat firarda

Eşleriyle yüzleşmek için yardım isteyen iki kardeş ve anneleri, Esra Erol’un programına katıldı. Programa katılan Feramus ve Miyase isimli kardeşler, eşlerinin kaçtığını söyleyerek yaşadıklarını anlattı.

9 yıl evvel kaçarak evlendiği Tuğba Çelikbaş’ın kendisini 3 yıldır aldattığını söyleyen Feramus Çelikbaş, “3 tane çocuğumuz var. Eşimin yaşı küçük olduğu için 2 defa severek kaçtık. Evlendikten sonra çok memnunduk çocuğumuz oldu. Ben askere gidince de eniştem Sami ile ilgi yaşamaya başlamış. Sami de benim amcamın oğlu oluyor” dedi.

Miyase ise “7 yıllık evliyim. 5 ve 1,5 yaşlarında iki çocuğumuz var. İhaneti ben ortaya çıkardım. Gelinimiz, kardeşim işe gidince kocama ileti atarak ‘Feramus çıktı, sen gel’ diye. Ben bildirisi görünce eşime sordum fakat bir şey olmadığını söyledi. Anneme ve babama söylerim dediğimde de ‘onlar bana ne yapacak?’ dedi. Eşim göğsüne gelinimiz baş harfi T’yi göğsüne dövme yaptırmış. Yanıma gelmediği için ben görmedim” sözlerini kullandı.

Damadı ve gelini kaçan anne Nevriye de yaşanan ihanet olayına isyan ederek şunları söyledi: “Bana komşular ‘damadın, gelinin meskenine giriyor’ dedi ancak ben inanmak istemedim. Çocuklarımın yuvalarının yıkılmasını istemedim o yüzden gözümle görmek istedim. İstanbul’a gittim gerçekleri öğrenmek için. 5 yaşındaki torunum bunları görmüş onlar da çocuğa şiddet uygulamış. Oğlumu işe gönderince 3 tane çocuğunun yanında damadımla buluşuyormuş. Terbiyesiz bayan. Torunum bana onların alakasını söylemesin diye bizi görüştürmediler.