Hakan Ural’dan annesini paylaştı! Meğer Yeşilçam yıldızıymış

Ünlü sunucu ve yorumcu Hakan Ural toplumsal medyadan son yaptığı paylaşımla olay oldu. Merhum annesiyle birlikte yıllar evvel çekildiği fotoğrafını paylaşan Ural yorumuyla da herkesi duygulandırdı.

Sosyal medyayı etkin kullanan ünlüler ortasında yer alan Ural son paylaşımıyla herkesi duygulandırdı. Kanal D’de yayınlanan Neler oluyor Hayatta programın sunucusu Hakan Ural 2017 yılında kanserden kaybettiği annesi Ceyhan Cem ile çekilmiş olduğu karesini Instagram hesabından paylaştı. 

Hakan Ural annesi ile paylaşımı

“HAYATTAYKEN İHMAL ETTİM”

Hakan Ural, anne hasretini şu sözlerle lisana getirdi: “Bende çocukmuşum ….Annemde varmış özlüyorum alışılmış Hayattayken ihmal ettim ….muhakkak istemeyerek üzdüm kırdım Allah affetsin en çok bi uğra göreyim diye sitem ederdi her anne üzere bizde dünyevi mazeretlerle bugün yarın derdik ….maalesef bugün istesek de yok tüm sevdikleri rahmete kavuşmuşların yeri cennet olsun” 

Ural’ın bu paylaşımı kısa müddette binlerce beğeni aldı. Birçok ünlü ve toplumsal medya kullanıcısı “Allah rahmet eylesin”, “Mekanı cennet olsun”, “Nur içinde yatsın” biçiminde yorumlarda bulundu.

MEĞER ANNESİ DE ÜNLÜYMÜŞ

Şimdilerde sunuculuk yapan Hakan Ural’ın babası Selçuk Ural’ın dışında halbuki annesi de ünlü yıldızmış. Ural’ın annesi Ceyhan Cem, Cemile sinemasında Cüneyt Arkın ile birlikte kamera karşısına geçti. 

Hakan ural

O periyotlarda Yeşilcam yıldızı Ceyhan Cem’in oğlu Hakan Ural’ı, babası Selçuk Ural 16 yaşına basana kadar kabul etmemiş, oğlu olduğunu reddetmiş. Ural, çocukluğunu anneannesinin yanında Fındıkzade’de geçirmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Alişan Arafat’tan yapılan canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı!