Para harcamadan evdeki kıyafetlerle nasıl şık kombin yapılır?

Anahtar kesimlerle ve en şık renklerin ahengiyle meskendeki kıyafetlerle dönemin trend kombini oluşturulabilir. Bayramlarda, günlük aktivitelerde yahut özel buluşmalarda para harcamadan gardıroptaki modülleri birleştirerek birbirinden hoş kombinlerle sokak tarzlarına karışabilirsiniz. Pekala konuttaki kıyafetlerle nasıl şık kombin yapılır? Yasemin.com grubu cebinizi düşünerek sizler için uygun tekliflerde bulunduk.

Her bayanın gardırobu bir hazine kutusu üzeredir. Bu kutuda olmazsa olmaz modüller bulunurken bazen hangisini ne ile birleştirileceği konusu eziyet olabilir. Çabucak her bayan bu duyguyu gardırobu açıp kıyafetlere bakarak “Ne giysem” dediğinde yaşamıştır. Özel günlerde, bayramlarda, arkadaş buluşmalarında ya da bir davette giymek için her seferinde mağaza vitrinlerine göz atıp vakit kaybetmeye gerek yok. Moda dünyası her kadına mutlaka, vazgeçilmez ve olmazsa olmaz kesimlerini belirlemesi için yardımcı olmuştur. Bu sebeple yeni bir kıyafet almak yerine modaya düşkün bayanların gardıroplarında kesinlikle bir köşede bulundurdukları A kesim ya da belden nesilli elbiseler, etekler, tunikler, şallar ve topuklu ayakkabılar vardır. İşte bu modüller renk ahengine nazaran özel günlerde de bayramlarda da bir ortaya gelebilir. İşte konuttaki kıyafetlerle yapılabilecek kombin önerileri!

EVDEKİ KIYAFETLERLE ŞIK KOMBİN NASIL YAPILIR?

Evdeki kıyafetlerle nasıl şık kombin yapılabilir?

Özel gün ya da bayram şıklığı için kontrast renk ahengi tercih edilebilir. İki zıt ve canlı tonun bir ortaya gelince yakaladığı argümanlı görünüm için etek yahut elbiseyle başörtü kombini yapılabilir. Bilhassa tesettürlü bayanlar için trend listelerinin başında olan A kesim bir elbisenin üzerine krep şal bağlayarak şık kombin oluşturabilir, hafif topuklu stillettolarla savlı bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ayrıyeten konutta bulunan aksesuarlarla şıklığınıza farklı dokunuşlar katabilirsiniz.

kombin önerisi

Baştan aşağı en trend ve çabucak her kıyafetle kullanılabilen renklerle ahenk yakalanabilir. Bunu elde etmek için de dolaplardan, birebir renkten iki ya da üç modülle çekinmeden biçiminizi yine çizebilirsiniz. Örneğin pembe eteğiniz, pembe bluzunuz ve pembe babetleriniz varsa, bu üçlüyü seçip kombinleyerek monogram bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu şıklığınıza ikonik bir ayrıntı katarak da sokak tarzlarına isminizi altın harflerle yazdırabilirsiniz.

Farklı şal bağlama stilleri

En sevdiğiniz siyah parçayı her dolabın gözdesi olan beyaz kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Siyah bir maksi uzunluk tuniğiniz varsa, beyaz bol pantolonlarla buluşturabilir yaz renklerini barındıran eşarplarla kombininize şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bunların yanı sıra kıyafetlerinizin uyduracağınız başörtü yahut şalları alışılmadık halde bağlayabilirsiniz.