Prens Charles ve Prenses Diana’nın evliliğini yıktı denilmişti! Düşes Camilla ilk kez konuştu

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin beğenilen isimlerinden Prens Charles’ın Prenses Diana ile evliliğinin yıkılmasından sorumlu tutulan Düşes Camilla, yıllar sonra birinci kere konuştu.

İngiliz tahtının varisi Prens Charles ile 1981 yılında evlenerek İngiliz Kraliyet Ailesi‘ne gelin giden Prenses Diana, 1996 yılında iki çocuğunun babası Prens Charles ile boşanmıştı. Düşes Camilla, 1997 yılında Paris’te geçirdiği trafik kazasıyla trajik bir halde hayata gözlerini yuman Prenses Diana ve Prens Charles’ın evliliğinin bitiminde yıllardır baş sorumlu olarak gösteriliyor.

Prenses Diana, Prens Charles ve Düşes Camilla

2005 yılında Prens Charles ile nikah masasına oturan Camilla, uzun yıllardır kendisine yöneltilen tenkitlerle ilgili birinci kere konuştu. “Vogue” dergisine röportaj veren Camilla, her vakit “incelenmenin, eleştirilmenin, suçlanmanın” kolay olmadığına işaret ederek “Bu çok sıkıntı bir durum. O kadar uzun mühlet incelendim ki, bununla yaşamanın bir yolunu bulmanız gerekiyor. Kimse her vakit maksat olmaktan ve eleştirilmekten hoşlanmaz” dedi. Lakin bilhassa medyanın kendisine yönelik olumsuz tenkitlerine karşın bunun üstesinden geldiğini belirten Camilla, “Ne olursa olsun hayata devam etmelisin” şeklinde konuştu.

Prens Charles ve Düşes Camilla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Behzat Ç. ekranlarda fırtına estirecek! Birinci tanıtımı yayınlandı