Şarkıcı Öykü Gürman nişanlanmıştı! Düğün açıklaması geldi

Ünlü müzikçi Hikaye Gürman reklamcı ve iş insanı Fatih İçmeli ile nişanlanarak evlilik yolunda birinci adımı atmıştı. Evvelki gün Kurban Bayramı hasebiyle Kıbrıs’ta sahne alana Gürman, ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet etmeyi ihmal etmedi. Ünlü müzikçi ve oyuncu düğünü hakkında da açıklama yaptı.

Kardeşiyle birlikte seslendirdiği ‘Evlerinin Önü Boyalı Direk’ müziğiyle bir periyoda damga vurmuş ve yükselişi yakalamış olan müzikçi Hikaye Gürman, Yavuz Bingöl ile 2015 yılında evlenip 2016 yılında boşanmıştı. Şarkıcılığının yanı sıra oyunculuğuyla da büyük beğeni toplayan Gürman, uzun müddettir birlikte olduğu reklamcı Fatih İçmeli ile geçtiğimiz ay yüzük takmıştı.

Kurban Bayramı münasebetiyle Kıbrıs’ta bir otelde sahne alarak hayranlarıyla buluşan Gürman, konser evvel basın mensuplarından gelen soruları yanıtladı. Öncelikle tüm Müslüman aleminin bayramını en içten dilekleriyle kutlayan başarılı isim, “Çok hoş bir bayram geçiriyoruz biz. Ailecek birlikteydik dün bayramın 1’ci günü, mutluyum” dedi.

Ünlü müzikçi ve oyuncu setlere geri dönüyor

“BENİ ÇOK HEYECANLANDIRAN BİR GELİŞME OLDU”

Konuşmasında bayramların ehemmiyetine değinen ünlü oyuncu ve müzikçi, “Her vakit dikkat ediyoruz, Fatih beyefendi de o denli. Kurbanımızı kestik, duamızı ettik, Allah kabul etsin. Çocuklarımızı sevindirdik, çocukları” biçiminde konuştu.

Gazetecilerden gelen düğün sorusuna ise Gürman, konserlerinin ağır olduğunu ve düğünün biraz vakit alacağının söyledi. Son olarak 3 yıl evvel rol aldığı ‘Sen Anlat Karadeniz’ dizisinden sonra tekrar setlere döneceğinin muştusunu veren Gürman, konuşmasında şu sözlere yer verdi:

Öykü Gürman Kıbrısta konser verdi

“Beni çok heyecanlandıran bir gelişme oldu. ‘Alpaslan Büyük Selçuklu’ dizisine girdim, Öke hatun karakteriyle. Oyuncu arkadaşlarımla da tanıştım, benim için yeni bir deneyim olacak zira 3 yıl olmuştu. Ortada sinema sineması ve dijital bir işte oynadım ancak bu benim için yeni bir heyecan ve başlangıç. Birinci kez at bineceğim. Binicilik dersleri almaya başladım. Sette eğitimler devam edecek lakin setten başka o konser boşluklarında fırsat bulduğumda daha şuurlu olarak yapmak için”

Öykü Gürman

NİŞANDAN BİRİNCİ KARELER

Geçtiğimiz aylarda Paris’te evlilik teklifi alan Gürman, İçmeli ile aile ortasında düzenlenen sade bir merasimle nişanlandı. İçmeli ile evlilik yolunda birinci adımı atan ünlü müzikçi nişana dair birinci fotoğrafları toplumsal medya hesabından “Güzel dilekleriniz, iletileriniz için çok teşekkür ederiz” notuyla paylaştı.

Öykü Gürman ile Fatih İçmeli nişanlandı

Öykü Gürman ve Fatih İçmeli

Ünlü müzikçi ve oyuncu evlilik yolunda birinci adımı attı

Öykü Gürman

İLGİNİİZ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Namaz kılan babasının kucağından inmedi!