Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenmeye hazırlanan Müge Anlı’ya Rtük darbesi! Şikayet yağdı

Yakın vakitte Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturmaya hazırlanan ünlü gazeteci Müge Anlı’ya berbat haber geldi. İlhan Taşçı, Müge Anlı’nın sunumunu üstlendiği “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının 14-15 Haziran tarihinde yayınlanan kısmında ünlü sunucunun yayın prensiplerini ihlal ettiğini öne sürerek RTÜK’e şikayette bulundu.

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert” hafta içi her gün birbirinden enteresan bahis ve konuklarla izleyenlerin karşısına çıkıyor. Saklanan gerçeklerin gün yüzüne çıktığı programla ilgili şoke eden bir gelişme yaşandı. Radyo Televizyon Üst Heyeti (RTÜK) üyesi İlhan Taşçı, programın 14-15 Haziran tarihinde yayınlanan kısmı hakkında şikayette bulundu. 

Müge Anlı

14 ve 15 Haziran tarihleri ortasında yayınlanan kısımda evlatlık verdikleri kızlarını bulmak isteyen bir ailenin dramı damga vurmuştu. Kızları doğduktan sonra maddi açıdan dertli bir süreç yaşayan aile, çocuklarını yıllar sonra bulmak için Müge Anlı‘dan yardım istedi. Kısa müddette bulunan 18 yaşındaki genç kız, para karşılığında kendisini evlatlık veren biyolojik ailesiyle görüşmek istemedi ve bu durumdan rahatsız oldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı

Fotoğrafları yayınlandığı için huzursuz hisseden genç kız, hafta sonu hayatını etkileyecek kıymetli bir imtihana gireceğini ve biyolojik ailesinin bu formda kendisini berbat etkilediğini söyledi. Genç kızın konuşmalarını destekleyen Müge Anlı, şuan öfkeli olduğunu ve yarın tekrar düşünmesi gerektiğini söylese de kız sonraki günü yayına bağlanarak biyolojik ailesini görmek istemediğini lisana getirdi. 

Müge Anlı RTÜKe şikayet edildi

Sınav öncesi travma yaşadığını söyleyen genç kızın kelamlarına sonlanan Müge Anlı ise geçtiğimiz yıllarda genç kızın konuttan kaçtığını ve imtihana nitekim hazır olan kişinin öksürükten kornodan etkilenmeyeceğini söz etti. 14-15 Haziran tarihleri ortasında yaşanan olayın ardından İlhan Taşçı, Müge Anlı’nın yayın unsurlarını ihlal ettiğini ve genç bir kızın travmasını küçümsediğini münasebet göstererek RTÜK’e şikayette bulundu. İzleyenlerinde dikkatinden kaçmayan olayın akabinde Müge Anlı’nın nasıl bir reaksiyon vereceği merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

59 yaşındaki Seda Sayan eşi Çağlar Ökten’i de kendine benzetti!